werk in opdracht
Sinds 1990 ben ik freelance werkzaam als decoratieschilder. Werken in opdracht, hoofdzakelijk voor horecabedrijven ,winkels en particulieren.
uit 2003 tot 2022
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht
Wolfsburg
2022Wandschildering in het restaurant van het Wolfsburgstadion.
bosmeer
2010deel van een wandschildering in een privezwembad
bosmeer
2010deel van een wandschildering in een privezwembad
kokomo
2010deel van een wandschildering rondom in discotheek kokomo in groningen.
zon
2010'zon' is een van een serie paardeportretten in opdracht
arrani
2009in opdracht
evolutie
2009wandschildering in een biologielokaal
hengelo aan zee
2009zeegezicht op wand in achtertuin
vluchtweg
2009De ganzen verlaten de stad. “Ik hoor ze graag gaan, ganzen, s`nachts, dat typische, geheimzinnige geluid dat ze dan maken. Het is het geluid van vrijheid en soevereiniteit. Ze trekken zich niets aan van de stad onder zich en gaan waarheen ze moeten gaan.” Deze muur is optisch het laatste rustpunt, de laatste zijstraat voor je het centrum van Enschede wordt ingeleid. Vandaar de titel `vluchtweg`.
blinde kaart
2008blinde schoolkaart in een verpleegtehuis, thema school. Voor de invulling van de schoolstraat ben ik uitgegaan van de prikkelende werking van bekende voorwerpen uit ieders schooltijd in de hoop dat de bewoners er, op verschillende niveaus, iets aan hebben of zelfs iets mee gaan doen. De lege kaart van Nederland met alleen de grenslijnen van de provincies, de punten van de hoofdsteden en de hoofdrivieren. Ernaast twee lijsten met de namen van de provincies, steden en rivieren. Als een oude kaart die voor de klas hing, met zachte transparante kleuren die zand, heide, bos en water enz. aangeven plus het belangrijkste kenmerk uit de provincie . Alles geschilderd, ook de letters. Daarna oudgemaakt, rafelig en iets verweerd.
kijkkastjes
2008thema schoolstraat in een verpleegtehuis, kijkastjes met vervreemdende effecten erin dmv spiegels en licht. Voor de invulling van de schoolstraat ben ik uitgegaan van de prikkelende werking van bekende voorwerpen uit ieders schooltijd in de hoop dat de bewoners er, op verschillende niveaus, iets aan hebben of zelfs iets mee gaan doen. De vijf kleurige kastjes, die samen het woord “hallo”vormen, hebben allemaal een kijkgaatje waardoor ze een beeld zien van de spannende, leuke of minder leuke vervolgopleiding of werktijd. Dit is vaak een veel meer persoonlijke herinnering, daarom kunnen de foto`s en voorwerpen eruit gehaald worden en steeds vervangen worden door iets van de bewoners.
telraam
2008een telraam in een verpleegtehuis , thema school Voor de invulling van de schoolstraat ben ik uitgegaan van de prikkelende werking van bekende voorwerpen uit ieders schooltijd in de hoop dat de bewoners er, op verschillende niveaus, iets aan hebben of zelfs iets mee gaan doen. Het telraam, dat de kleutertijd symboliseert. Het woord “school-straat” is voor te draaien, maar ook andere woorden zoals “ballen, tellen, schoen, telaat, ballon enz.” Van de cijfers zijn verschillende sommetjes te maken en van de smiley`s verschillende stemmingen. Het is ook het kleurrijke herkenningspunt bij de ingang van hun straat.
kippenkeuken
2003decoratieve schildering op achterwand aanrecht
kippenkeuken 2
2003wandschildering kippenhok in nis
ruiter op paard
2008decoratie-schildering op paneel in opdracht van een casino.
curacao
2007curacao, schildering in een duikcentrum
duikcentrum 2
2006beschilderde wanden van een duikcentrum
duikcentrum 3
2006beschilderde wanden van een duikcentrum
landweggetje met plassen water
2006trompe-d`euil in een recreatieruimte van een landweggetje na een regenbui
Bob Dylan
2006Bob Dylan, één van een reeks portretten in een rockcafe.
herman brood
2006Herman Brood, een van de reekse portretten van rocksterren in een rockcafe.
palmenstrand
2009wandschildering in een prive-zwembad